BOOK OF RA

BOOK OF RA
średnia: 4.5 | ocen: 2

Automat Online Book Of RaPromocje w Book Of Ra

Jeśli zdecydowałeś się zagrać w Book Of Ra Online, to możesz tutaj skorzystać ze świetnych promocji. Grając poprzez naszą stronę otrzymasz aż 500 darmowych kredytów. Tylko tutaj masz także możliwość otrzymywania dodatkowych kredytów całkowicie bezpłatnie. W kasynie EnergyCasino możesz grać także na prawdziwe pieniądze, co czyni grę jeszcze bardziej atrakcyjną. Dokonując pierwszej wpłaty otrzymasz 100% bonusu, aż do 1000 PLN. Bonus liczony jest przy minimalnym depozycie 50 PLN.

Zagraj za darmo na automatach online

Book of Ra – Wersja Klasyczna oraz Deluxe

Book of Ra to automat z 5 bębnami do gry. Oryginalna klasyczna wersja gry oferuje 9 linii wygrywających. Ze względu na ogromny sukces automatu, została wydana nowa jej wersja pod nazwą Book Of Ra Deluxe, która oferuje aż 10 linii wygrywających. Gra Book of Ra rozgrywa się w tajemniczym świecie starożytnego Egiptu. Symbole biorące udział w grze to Faraon, Bogini Kleopatra, Skarabeusz, oraz „Indiana Jones” – archeolog  i poszukiwacz tytułowej Złotej Księgi Ra. Pozostałe ikony to As, Król, Dama, Walet oraz Dziesiątka.

Book Of Ra Online

Wygląd automatu Book Of Ra Online.

Zasady gry Book Of Ra

Celem gry na automacie online Book Of Ra jest do uzupełnienie takimi samymi symbolami linii płatnej w liczbie od dwóch do pięciu. Symbole pojawić muszą się po lewej stronie na pierwszym bębnie i układać muszą się w prawą stronę na bębnach sąsiadujących. W grze  Book Of Ra funkcjonuje także dziki symbol WILD (podobnie jak joker w grach w karty) i zastępuje on wszystkie inne symbole, które liczą się do wypłaty.

Standardowo symbole muszą znajdować się na sąsiednich bębnach, aby gracz wygrał nagrodę. Jest jednak jeden wyjątek od tej reguły – jest nim tak zwany symbol rozproszony. Nie musi on bowiem pojawić się w żadnej konkretnej kolejności lub układzie, aby gracz zwyciężył. Wystarczy, że na ekranie pojawią się 3 symbole rozproszone (gdziekolwiek), a tym samym uruchomiona zostanie runda bonusowa.

Book Of Ra na żywo:

Linie płatne w Book Of Ra

Ilość linii płatnych nie jest w grze z góry ustalona, co oznacza, że​​ gracz może określić ile chce ich aktywować. Użytkownik w grze klasycznej może skorzystać z maksymalnie 9 linii płatnych, natomiast w grze Book Of Ra Deluxe ma ich aż 10. Liczbę aktywowanych linii można zmienić w dowolnym momencie. W oknie na dole ekranu pojawia się również całkowita wartość przeznaczona na jedno zakręcenie bębnami i obliczona jest ona jako wysokość stawki na jedną linię razy ilość linii płatnych.

Rundy Bonusowe w Book Of Ra Online

Bonusowe rundy to bez wątpienia najbardziej atrakcyjna cecha automatu Book of Ra. Każdy kto kiedykolwiek grał na tej maszynie wie, że to właśnie runda bonusowa przynosi najwyższe dochody. Runda bonusowa uruchomiona jest automatycznie po zebraniu trzech „Złotych Ksiąg” na którychkolwiek z pięciu bębnów. Runda ta umożliwia graczowi uzyskanie 10 darmowych obrotów oraz specjalny bonus w postaci symbolu rozproszonego, który używany jest w trakcie dodatkowej gry bonusowej. W grze nie ma ograniczeń co do liczby ponownych bezpłatnych rund oraz ilości kredytów jakie użytkownik może wygrać. Stawka w rundzie są takie same jak stawki stosowane w grze podstawowej.

Symbol Rozproszony w Book Of Ra

Przed rozpoczęciem rundy bonusowej na automacie online Book of Ra wybrany na ekranie zostanie tak zwany symbol rozproszony. Przed rundą nastąpi specjalne losowanie, po którym znaki przestaną się obracać i wyłoni się jeden dodatkowy znak, który widoczny będzie wewnątrz księgi. Jeśli w trakcie darmowych obrotów pojawi się on po raz kolejny w ilości 2,3,4 lub 5-ciu, to wartość symboli płatnych zostanie pomnożona przez jego wartość. Wartość symbolu rozproszonego zależy od tego jaki znak wylosowany został na samym początku rundy. Dokładną jego wartość gracz ma prawo sprawdzić w każdym momencie rundy poprzez naciśnięcie przycisku „Tabela Wypłat”.

Ponadto, w trakcie rundy bonusowej, specjalny symbol rozproszony może rozszerzyć się na cały bęben (w pionie), co pozwali na stworzenie dodatkowych kombinacji wygrywających.

Gra „Gamble” w Book Of Ra

Dzięki tej funkcji gracz może zwiększyć swoje wygrane poprzez ich podwojenie. W trakcie tego rodzaju gry dodatkowej, użytkownik wybiera odpowiedni kolor (czerwony lub czarny) kolejnej karty, które wyciągane będą z wirtualnej talii. Jeśli przed jej pokazaniem wybierany zostanie przez gracza prawidłowy kolor, nagroda otrzymana w grze podstawowej zostaje podwojona. Po każdym zwycięskim kręceniu pojawi się na ekranie przycisk „Gamble” i skorzystanie z niego uruchamia właśnie tą dodatkową grę. Oczywiście gra nie jest obowiązkowa i można z niej zrezygnować poprzez wciśnięcie przycisku „Bank” w dowolnym momencie.

Najczęściej szukane:

  • book of ra online