DOLPHIN’S PEARL

DOLPHIN’S PEARL
średnia: 4 | ocen: 1

Automat Online Dolphin's PearlPromocje w Dolphin’s Pearl

Jeśli jesteś zdecydowany zagrać w Dolphin’s Pear Online, to zapraszamy do skorzystania z doskonałych promocji. Zarejestruj się za darmo, a na start otrzymasz aż 500 darmowych kredytów. Korzystając z rejestracji na stronie automaty24h.com masz możliwość otrzymywać codziennie bezpłatnie do kredytów. W kasynie EnergyCasino możesz grać także na prawdziwe pieniądze, co czyni grę jeszcze bardziej atrakcyjną. Pamiętaj, że dokonując pierwszej wpłaty otrzymujesz 100% bonusu, aż do 1000 PLN. Bonus liczony jest przy minimalnym depozycie 50 PLN.

Zagraj za darmo na automatach online

Delfiny w Dolphin’s Pearl

Delfiny nie są znane z noszenia na sobie szykownej biżuterii, ale gdyby były zmuszone do ​​wyboru jakiegoś elementu byłaby to najprawdopodobniej perła. Na automacie Dolphin’s Pearl perły i delfiny wykorzystywane są jako główne symbole w fabule gry. Pozwalają one uzyskać w grze bezpłatne rundy, wyższe mnożniki wygranej oraz zastępują inne znaki.

Symbole w Dolphin’s Pearl

Jak można się spodziewać na automacie Dolphin’s Pearl gra toczy się w głębinach morskich. Całość utrzymana jest odcieniach koloru niebieskiego oraz błękitu. Znaki graficzne na bębnach są znacznie bardziej realistyczne niż w innych tego typu automatach online i podzielone są na wzory nowe i unikalne oraz tradycyjne. Unikalnymi znakami są pęcherzyki, płaszczki, homary, koniki morskie, ryby, delfiny i ostrygi. Do standardowych ikon należą oznaczenia kart do gry 9, 10, J, Q, K i As.

Dolphin’s Pearl na żywo:

Stawki  i funkcje w Dolphin’s Pearl

Przycisk odtwarzania automatycznego znajduje się na dole ekranu, tak jak w każdym innym tego typu automacie online. Można z niego korzystać zawsze, gdy chce się automatycznie kręcić bębnami wykorzystując wcześniej ustaloną stawkę gry. W każdej chwili grę można przerwać poprzez ponowne wciśnięcie przycisku automatycznej gry. Wysokość stawki na jedną linię ustala się dokładnie tak jak w innych maszynach do gry.

Wygląd Dolphin's Pearl

Automat Online Dolphin’s Pearl to morze, perły i delfiny.

Darmowe Rundy w Dolphin’s Pearl

Darmowe gry można uaktywnić poprzez ułożenie trzech lub więcej znaków ostrygi. Mogą one zostać umiejscowione w dowolnych miejscach na bębnach i nie muszą leżeć na linii wypłat. Uzyskanie bonusowych rund na automacie online Dolphin’s Pearl pozwala graczowi na bezpłatne 15 losowań. Dodatkowo w trakcie trwania tej rundy wysokość wszystkich wygranych nagród mnożona jest przez 3.

Symbol WILD w Dolphin’s Pearl

Delfin powszechnie uważany jest za najmądrzejszego z ssaków w morzu i w automacie online wykorzystano go do stworzenia z niego symbolu WILD. Dzięki niemu zastąpić można każdy inny symbol, aby uzyskać kombinację na linii wypłat i odebrać nagrodę opisaną w tabeli wypłat.