ULTRA HOT

Automat Online Ultra Hot DeluxePromocje w Ultra Hot

Jeśli zdecydowałeś się zagrać w Ultra Hot Online, to możesz skorzystać ze świetnych promocji. Grając na naszej stronie StarGames otrzymasz aż 5,000 darmowych kredytów. Tylko tutaj masz także możliwość otrzymywania codziennie dodatkowych 1500 starsów całkowicie bezpłatnie. W kasynie StarGames możesz grać także na prawdziwe pieniądze, co czyni grę jeszcze bardziej atrakcyjną. Dokonując pierwszej wpłaty otrzymasz 100% bonusu, aż do 100€. Bonus liczony jest przy minimalnym depozycie 20€.

Zagraj za darmo na automatach online

Ultra Hot – trzy bębnowy klasyk

Ultra HotAutomat Online Ultra Hot został odnowiony i przedstawiony w odświeżonej wersji Deluxe. Jeśli pamiętasz stare dobre maszyny trzy bębnowe, to z Ultra Hot będziesz dobrze się bawić i przeniesiesz się w nostalgiczną podróż do czasów świetności tego typu automatów. Celem gry na automacie online Ultra Hot jest uzyskanie trzech identycznych symboli na wszystkich trzech bębnach. To proste! Kombinacje wygrywające rozpoczynają się od lewej strony. Grając na automacie masz szansę na wielką wygraną i nie jest to wcale takie trudne. Wszystko co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią stawkę i rozpocząć kręcenie bębnami. Grać możesz w tradycyjny sposób lub możesz użyć przycisku automatycznego kręcenia bębnami.

Gra Gamble w Ultra Hot

Na automacie online Ultra Hot skorzystać możesz z dodatkowej opcji gry Gamble, która polega na podwajaniu dotychczasowej wygranej. Jeśli na bębnach ułoży się układ wygrywający, to automatycznie zostanie Ci zaproponowana gra, która umożliwi Ci podwojenie wygranej. Gra Gamble polega na zgadywaniu nadchodzących kart, które zostają wyświetlony w tego rodzaju rozgrywce. Na ekranie pojawi się wirtualna talia kart oraz 6 ostatnio wyciągniętych kolorów. Twoim zadaniem jest odgadnięcie koloru zakrytej karty. Może nim być kolor czarny bądź czerwony. Jeśli zgadniesz prawidłowo, twoja poprzednia wygrana jest podwojona. Możesz grać w ten sposób kilka razu lub przestać w dowolnym momencie. Gra nie jest obowiązkowa i możesz z niej wcale nie korzystać. Wybór należy do Ciebie.

Ultra Hot na żywo:

Symbole na automacie Ultra Hot

Symbolami, które biorą udział w grze Ultra Hot są najbardziej nam znane ikony z gier owocowych. Są nimi Cytryny, Pomarańcze, Śliwki, Wiśnie, Siódemki, Gwiazdki, Bar i Krzyżyk. Najlepiej płatne w grze są symbole Siódemek. Szczegółowe informacje na temat wygranych dostępne są w tabeli wypłat.

Dodatkowe wygrane w Ultra Hot

Grając w Ultra Hot zbierasz żetony nie tylko za podstawowe wygrane, ale możesz także zyskać jeśli uda Ci się ułożyć na bębnach 9 takich samych symboli. Innymi słowy wszystkie trzy bębny muszą zostać wypełnione jednego rodzaju znakami. Jeśli uda Ci się trafić taki układ, który potocznie zwany jest „ścianą”, to otrzymasz nie tylko nagrodę za ułożenie 5-ciu linii, ale także Twoja wygrana zostanie podwojona. Korzystając z opcji Gamble masz szansę na czterokrotność wygranej!

Ściana w Ultra Hot

Premia w Ultra Hot za ułożenie 9-ciu symboli pozwala podwoić całkowitą wygraną.

Najczęściej szukane:

  • ultra hot na telefon
  • ultra hot android
  • yhs-002
  • ultra hot za darmo
  • ultrahot
  • ultra hot deluxe android
  • ultra hot gra
  • ultra hot deluxe
  • darmowe gry ultra hot
  • darmowa gra ultra hot