PROGRAM BONUSOWY STARGAMES

Grając w kasynie online StarGames bierzesz udział w programie lojalnościowym, w którym nagradzamy Cię punktami za grę. Im więcej zbierasz punktów, tym wyższy otrzymujesz także status w naszym programie bonusowym. Na każdym ze stopni statusu czeka na Ciebie atrakcyjny bonus, który przyznawany jest co miesiąc.

Stopnie statusu członkowskiego StarGames

Status brązowy: 
Jest to początkowy status przyznawany nowym użytkownikom. Zwyciężaj na prawdziwe pieniądze i bierz udział w trzymających w napięciu turniejach. Korzyści płynące ze statusu brązowego, to system zarządzania Twoimi umiejętnościami oraz obszerne statystyki gier. Jako Użytkownik z brązowym statusem możesz zgłosić 2 wypłaty miesięcznie.

Status srebrny: 
Będąc srebrnym członkiem naszej społeczności otrzymujesz co miesiąc na konto bonus w wysokości 3€. Dodatkowo możesz co miesiąc możesz zamówić 3 wypłaty.

Status złoty:
Gracze ze złotym statusem członkowskim cieszą się każdego miesiąca z darmowego bonusu w wysokości 7. Zbieranie punktów na tym poziomie odbywa się jeszcze szybciej. Co miesiąc gracz ma możliwość zgłoszenia 4 wypłat.

Platin StatusStatus platynowy:
Co miesiąc otrzymujesz bonus w wysokości 20, które dopisywane jest automatycznie na Twoim koncie StarGames. Będąc graczem platynowym zbierasz punkty dwa razy szybciej niż w przypadku brązowego członkostwa. W każdym miesiącu masz możliwość zgłoszenia do 5 wypłat, a my zagwarantujemy Ci bezzwłoczny przelew wygranej!

Status DiamantStatus diamentowy: 
Posiadacz diamentowego konta należysz u nas do najlepszych wśród najlepszych. Co miesiąc zostajesz nagrodzony bonusem w wysokości 100 miesięcznie! Co miesiąc masz możliwość dokonania 5 wypłat. Z naszej strony zagwarantujemy natychmiastowe zlecenie transferu i najszybsze możliwe zrealizowanie przelewu.

Aktualny stan punktów możesz w każdej chwili sprawdzić na swoim koncie w zakładce „Moje konto“.