BONUS OD DEPOZYTU W STARGAMES

100% Bonusu do 100€

W naszym kasynie StarGames każdy nowy gracz, który dokona depozytu powyżej 20€ otrzyma od nas dodatkowy bonus w wysokości do 100% wpłaty nawet do 100€. Oznacza to, ze Twojego pierwszego depozytu zostanie dodana jeszcze połowa deponowanych środków, a dodatkowe gratisowe pieniądze pojawią się automatycznie na Twoim koncie. Będziesz mógł z nich skorzystać w grze na wszystkich automatach online oraz pozostałych grach dostępnych w kasynie StarGames.

Dodatkowe środki pozwolą Ci na dłuższą grę na wyższych stawkach. Pamiętaj jednak, że bonus dotyczy tylko i wyłącznie pierwszego depozytu, dlatego zadbaj, aby wykorzystać w pełni naszą ofertę.

Wypłata bonusu StarGames

Aby wypłacić bonus w StarGames musisz obrócić nim w takiej wartości i w tylu grach, jaką otrzymałeś w bonusie. Oznacza to, że jeżeli otrzymałeś 20€ bonusu, aby móc wypłacić te środki należy rozegrać grę na przynajmniej 20 różnych grach i obstawić w nich łącznie przynajmniej 20€. To chyba nie tak dużo, prawda?

Pamiętaj, że pieniądze, które wygrasz w StarGames za pomocą bonusu są Twoje i są tak samo realne, jak pieniądze, które wpłaciłeś na konto samemu.