Zdrapki

Zdrapki
średnia: 5 | ocen: 1

Każdy z nas uwielbia od czasu do czasu kupić sobie zdrapkę w kolekturze lotto. Są one tak popularne i lubiane ze względu na ich prostotę. Wystarczy zdrapać odpowiednie pola i już wiadomo, czy otrzymamy nagrodę. Na naszej stronie możesz zacząć drapać online! Nie musisz nigdzie wychodzić, by sprawdzić, czy czterolistna koniczyna przyniesie Ci szczęście.

zagraj-w-darling-of-fortune

Zdrapki Online

Zdrapka online to łatwy i prosty sposób, aby bez wychodzenia z domu sprawdzić, czy szczęście nam dopisuje. Zabawa przebiega szybko i bezproblemowo. Na ekranie pojawia się wirtualna zdrapka, którą zdrapujesz używając kursora myszki. Nasza zdrapka online to Darling of Fortune Scratch. Zapamiętaj tę nazwę, bo być może przyniesie Ci ona wiele pieniędzy!

Po przejściu do naszych wirtualnych zdrapek wybrać musisz kwotę za jaką chcesz zakupić wirtualną zdrapkę. Przyciskając przycisk „Wyciągnij los” kupujesz nową kartę ze zdrapką. W przypadku, gdy uda Ci się wylosować szczęśliwy los, to wygrywające kombinacje (3 identyczne symbole na zdrapce) podświetlą się, a wysokość nagrody wyświetli się na ekranie.

Ile kosztuje zdrapka?

Wszystko zależy od Ciebie. Zdrapkę możesz kupić już za kilka drobniaków lub jeśli chcesz spróbować szczęścia i wygrać wysokie nagrody, to możesz kupić los za wyższą kwotę. Zaloguj się, aby sprawdzić dokładne ceny zdrapek.

trzy symbole na zdrapce

Darmowe zdrapki

Jeśli nie jesteś gotowy by grać za pieniądze, a czujesz, że los przynosi Ci szczęście, to możesz na naszej stronie skorzystać z darmowych zdrapek i bawić się bez konieczności wpłacania pieniędzy. Rejestrując się na naszej stronie na start otrzymasz 500 wirtualnych kredytów, za które możesz kupić na prawdę ogromną ilość zdrapek. Jeśli szczęście nie będzie Ci sprzyjać i stracisz darmowe kredyty, to dzięki serwisowi Automaty24h.com będziesz otrzymywał codziennie po 1,500 kredytów całkowicie za darmo.

zdrapka darling of fortune

Najczęściej szukane:

  • zdrapki online
  • zdrapki online na pieniadze
  • gra w zdrapki za pieniądze
  • zdrapki na prawdziwe pieniadze